Kedi Hangi Cins?

Sedi

British shorthair gibi. Mavi rusa benzemıyo, mavi rusun yüzü uzun oluyor çünki

9 CEVAP

Zeynepulku

Düz sokakta kedisi. Sadece rengi gri. Eğer ele geliyorsa sahiplendirmeye çalısın. Sahiplenmek isteyen çok kişi olur guzel bir yuvası olsunm tabii annesi bıraktıktan sonra

sforselin

Nolur "herkes"i bitişik yazın jbjbkb Gözünde bir sorun var gibi. Bi vet. görsün bence.

Siyammm

Zeynel ülkü duygularıma tercuma oldun

Sedi

Zeynep ülkü, yavrununda, annesininde bir sahibi var zaten

Sedi

Ya şöyle bir konuya değinmek istiyorum, hep şöyle sorular görüyorum - kedim hangi cins?, ve hep şöyle cevaplar- cinsi önemli değil. Arkadaşlar, evinizde yaşayan kedinin hangi cins de olduğunu bilmek her kesin hakkıdır, her kedi cinsi soran kullanıcıya kesin ticari Bi maksatı var gözüyle bakamayız, her kes kötü olamaz, kendi adıma söylüyorum, sokakta gördüğüm her hangi bir kediyi cinsse sahipleneyim gözüyle bakmıyorum. Yani kısaca söylemek istediyim şu ki, cins soran her insana hayvan istismarcısı gibi bakmaktan vaz geçin

Drawhel

@sforselin Allah kahretmesin... Ben de gördüm şimdi, elim ayağım bı değişik oldu, neden gözümüze soktun bunu Seliiin???? wjsjsndnx

Drawhel

Mavi Rus kırması gibi.

Siyammm

Arkadaşlar herkes benim ne yazacağımı biliyor ben sustum :)

bence bu normal sokak kedisi ama atalarında cinslik olabilir.