Aşııı

Ceren_pars

Merhaba, kedime karma aşılarını yaptırdım fakat lösemi aşısı için sormak istedim, bir kısım yaptırma derken diğer kısım yaptır diyor. Sizce ne yapmalıyım ?

4 CEVAP

Drawhel

Kedinizi dışarı çıkartmıyor iseniz yaptırmayın. Çok ağır bir aşı, test vs yapılması gerekiyor. Yapıldığında vücudu kaldıramayan kediler olduğunu duydum. Birçok veterinerde yaptırılmaması taraftarı zaten..

Ceren_pars

Bu bilgiyi benimle paylaşmanız çok iyi oldu teşekkür ederim

Zeynepulku

Bence de çok gerekli bir aşı değil :/

Siyammm

Eğer kediniz bu hastalığı taşıyan bir kediyle kavga ederse yaralanirsa bulaşıyor kediniz sokağa çıkmıyorsa hiç gerek yok