2 Aylık Kedim Siyah İshal Yapıyor

ebrar010

2 aylık kedim siyah ishal yapıyor. Çok değişik kokusu var.
Neden olabilir? yardımcı olursanız çok sevinirim.

8 CEVAP

yusufsaygin2

Mamadan, parazitten olabilir.

Zeynepulku

Burada hiçbirşey ogrenemezsiniz. Hemen bir vet hekime götürün. Buradan asla doğru teşhisi öğrenemezsiniz.

bbeyzvv

kusma ateş halsizlik iştahsızlık var mı

kakada parazit var mı

son günlerde her zaman yediğinden değişik bir şey yedi mi

ishal arada olur ama siyahsa sorun vardır haşlanmış tavuk göğsü verin

Kuma yapıyorsa ya da her nereye yapıyorsa içinde beyaz kurtlar olur kakasinda. Karnında tuhaf bir şişlik oluşturur genelde balon gibi. Yavru kedi olduğu için veteriner tedavisi en mantıklısı ama patates haşlayıp az yoğurtla verebilirsiniz

ebrar010

Evet farkındayım, ama apartman karantinada olduğu için hiçbir şey yapamıyorum.

ebrar010

Kusma yok. Ateş halsizlik yok, aksinne çok hareketliler. Kakada parazit olduğunu nasıl anlarım

ebrar010

Dün yoğurt vermiştim ondan sonra oldu

ebrar010

Hayır zaten anne sütüyle besleniyor ama biz farkında olmadan çok yoğurt yemişler her yoğurt yiyişlerinde böyle oluyor. Peki sadece patates haşlayıp versem olur mu