Kısırlaştırma İle İlgili

Gulsahka

Anlamadığım bir şey var. Biraz önce bir ilana denk geldim. İlanla kendi kedisinin doğurduğu yavruları sahiplendiriyordu ve kısırlaştırma şartı koyulmuştu. Evet bence doğru karar ama kendi kedisini kısırlaştırmayıp doğurtan biri neden böyle bir şart koyar ki. Bana biraz garip geliyor gerçekten.

3 CEVAP

nilayy24

Bilemezsiniz ki kedisi kzıgınlığa girip kaşla göz arasında çıkıp kaçıp hamile dönmüş olabilir, kendisi bu doğum, yavru bakımı, sahiplendirme gibi süreçlerin zorluğunu tattığı için öyle söylüyor olabilir.

sforselin

Ben de Modi'yi aldığım kız için demiştim niye kendi kedisini çiftleştirmiş, bu nasıl sorumsuzluk falan bi dünya söylenmiştim. Sonradan öğrendim ki sokakta doğurmaması için almış zaten onu eve. Yavruların hepsine de güzel yuvalar buldu. Biri de onunla.
Kısırlaştırma şartı koyuyorsa bence böyle bi durum olabilir. Sonradan aklı başına gelmiş de olabilir tabii ama ilk ihtimal daha mantıklı geliyor bana.

Gulsahka

Evet tabii ki bunlar mümkün ama kendi kedisinin yavrularını sahiplenen kişinin de başına bunların gelebileceği de mümkün değil mi? Böyle olunca dava mı açılıyor yani?