Apartman Dairesinde Hangi Köpeği Besleyebilir Bide Masrafları En Az Olan Kopek Cinsleri Hangileridi

Alifirat

Hangi köpekleri besleyebilirim.

14 CEVAP

Nayeli

Evde sürekli duran birisi var mı hayırsa saat kaç evde yalnız olacak soruya ben yanıt veremem ama eminim verecekler bu bilgilere ihtiyaç duyacaktır

wickedgame

Şu sitede apartmana uygun köpek listesi verilmiş bakabilirsiniz. http://dogtime.com/dog-breeds/characteristics/adapts-well-to-apartment-living

wickedgame

tabi egzersize ayırabileceğiniz vakti ve köpeğin evde yalnız kalacağı süreyi de göz önünde bulundurun cinsi belirlerken

Gofretsla

masrafı az olan bir evcil hayvan yoktur bir kuşun olduğunda bile(kafes,yem,suluk,gagataşı,kuş kumu, vitamin ,tırnak ve tüy b akımı) en azında kuşumun bana maaliyeti 275 tl olmuştu küçük bir kuş bu kadarsa bir yavru köpek kim bilir kaç lira illaki hayvan hasta olur,üşütür,ayağını incitir aşısı maması kapları evi bakım gereçleri derken ben çooooook masraf yaptım bu eşeğe yapacağım masraf 4 aylık kiram benimama size cocker önerebilirim apartmana çok uygun ırklardır

Masrafsız köpek cinsi diye bir şey yoktur :) Ama apartman dairesinde küçük ırk köpek beslemeyi tercih edebilirsin. Ben Golden besliyorum apartmanda, zor ama büyüyene kadar. Bir de köpek havlamıyorsa sorun yok, aslında apartmanda ziyan mı ediyoruz köpekleri diye düşünüyorum zaman zaman. Bilemedim :/

dryascu1

mini pinçır 1-4 kilo arası boyutlarına göre değişio egzersize ihtiyaci yok zeki çevik ve korumacıdır 100 de 100 bu ırk

Alifirat

Saat 12 de okuldan geliyordum ve akşama kadar dışarıda kalırım sorun değil

Alifirat

Yavru veya yetişkin kopekimi konserve ton balık ev yapımı bulgur ,pirinç, kuru fasulye,sulu yemek,yani günlük hayatta yediğimiz her yemeği verebilirmiyim patates peynir

Alifirat

Bide ben 12 yaşındayım yaşıma ve gücüme göre bir cins bide barinaktan sahiplenmek istiyorum yani barinakta olan cinsler

Alifirat

Bide her yemeği yiyen bir çin olsun

dollfacepersian

Açk veya Amerikan bulldog senin için kesinlikle uygun olmaz. Senin için uygun olan tüm eğitimini almış genç veya yetişkin bir köpek sahiplenmen. Sokak köpeklerinin eğitimi konusunda ise her yaş ve cins köpek eğitim alabilir. Ayrıca ben senin yaşındaki bir çocuğun kesinlikle doğru bir şekilde köpek eğitemeyeceğini özellikle yavru köpek bakamayacağını düşünüyorum. Söylediğin gıdalarla köpek beslenmez. Tüm ihtiyaçlarını tam karşılayan kaliteli kuru mama gerekir. Buda baya pahalı olacaktır.Ailen gerçekten ağır bir maddi yükün altına girmeye hazır mı?
Son olarak maddi durum yüzünden o köpeğe hak ettiği yaşamamı vermeyeceksen hiç sahiplenmeye kalkma. Hayvanın kısmetine mani olmayın

tika_waylan

Canim 12 yasindaysan sorumlulugu sana zor gelebilir ailenin de destek olmasi lazim. Eger hastalanirsa her kopegin veteriner masrafi cok olur.
Kopeklere tatli tuzlu seyler verilmez. Tavuk haslarsin pirincle havucla yedirebilirsin. Uygun fiyatli kuru mamalar *********.com da var ama daha iyi bir marka almak daha iyidir gene de eger senin icin zor olacaksa bu sekilde de yaparsin. Baharatsiz, tuzsuz sekersiz olmasi lazim. Ben kedime ton baligi veriyorum ama yagsiz ton baligi veriyorum tagli ton baligi zararli olur. Yogurt da verebilir ekmek dograyip. Ama en guzeli barinaktaki veteriner abla abilerine sorman onlar seni guzelce yonlendirir. Ama once ailen sorumlulugunh alacak sonra sen. Ben de senin yasindayken kopek baktim sokaktan alip ama kopegi yikarken ebeveynlerim yardim ediyordu. Ve benim o yaslardaki en yakin arkadasimdi. İnsallah senin de mutlu saglikli bir patili arkadasin olur

Alifirat

Ailemde izin veriyor ama hangi köpeği besleyecegimde kararsız kalıyorum alman kurdu ve american bulldog tabi sokakta nda alabilirim ama sokak köpeklerinin eğitimi zor olur diye e düşünüyorum

Alifirat

Halamin bir kangali vardi bi gün gezmeye cikardik baktim bir sokak kopegi pesimizden geliyor halamda ikisini bereber beslemeye basladi o sokak kopegini ondan alsam olurmu