Toy Poodle Köpeğim Tüy Dökmeye Başladı.

Beetyregor

Toy poodle köpeğim 3 aylık son iki haftadır çok tüy döküyo ilk geldiğinde elime bir iki tüy gelirdi. Toy poodle cinsi tüy dökmeyen yapılara sahip. Aynı cins bir köpeğim daha var hiç tüy dökmüyo.

5 CEVAP

sforselin

Mama değişimi gibi durumlar yoksa taramayı aksatmış olabilirsiniz. Daha sık tarayıp balık yağı ve biotinli takviyeler kullanmak işe yarayabilir.

Beetyregor

Mama değişimi oldu ondan olabilir o zaman

Oguzkoseo

Hangi marka mamaya geçtiniz de tüy dökümü yaptı öğrenebilir miyim ?

Beetyregor

Royal canın anne ve yavrular için olan mama aşırı döküyo durmadı

Prensesimm

Mamadan kaynaklıdır bence bir mamayı değiştirin. Siz yine de sürekli tarayın. Ayrıca ev yemeği gibi şeyler vermişseniz belki ondan da olabilir :) Hoşçakalın