Kedim Benden Çok Korkuyor

aras0

Bezdim artık ya ellerim kan revan içinde her gün.Beni görünce kaskatı oluyor kaçıyor veya saldırıyor ???? Ne yapmalıyım nasıl durur?

3 CEVAP

Seymaeliff

Kedine çok yaklaşma onun özel alanına girme daha sonra ona yiyecek Bir şeyler ver ödül maması filan olabilir yemek için yanina gelirken filn alışır ilk başta elimden yesin diye uğraşma tabağını ver ona daha sonra onu rahat birak

Raraco

Kediniz ne zamandır sizinle birlikte? Ona istemedigi birsey vermek zorunda kaldiniz mi ilaç gibi mesela?

FloorGang

Üstüne gitme, sevmeye çalışma, darlama, sana alışmasını beklemek zorundasın. Çok doğal bir durum kedinin korkması. Ona biraz zaman tanı zorlama