Tüy Dökülmesi

ACİL Merhaba rotweiler kopegimiz zifte yatti zeytinyağıyla çıkarmaya çalıştık fakat tüyleri dökülmeye başladı başka yapabilecegimiz birşey var mi?

2 CEVAP

Cansuysall

Veteriner kliniklerinde bulabileceğiniz sıvı balık yağları kedilerde ve köpeklerde tüy ve deri sağlığı için çok güzel bir destek. Veteriner hekiminize danışarak kullanabilirsiniz.

Oguzkoseo

balık yağı veya sarımsak deneyebilirsiniz.
Balık içerikli mamalar da tüy dökülmesine iyi gelmektedir. Özellikle bu aylarda