Kedimin Burnu Şişti

Merhabalar öncelikle kedimin kafasında bir yumru çıktı. İnternetten araştırdım ve bütün sonuçlar kanser belirtisi olduğunu söylüyordu. Çok telaslanip sabahına veterinere götürdüm çok şükür veteriner ödem olabileceğini söyledi bir krem yazdı sabah akşam onu sürüyorum ama herhangi bir tahlil yapmadı veteriner. Velhasıl kedimin kafasındaki bu yumru geçiyor sandım çünkü azalmisti ama bu sefer de burnu şişmiş (bayağı şiş) bu durumu yaşayan kedisinin burnu şişen bir fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

2 CEVAP

Ozge00

Başka veterinere götürün Kesinlikle.

Monserzk

Merhaba aynı durumu bende yaşıyorum geçti mi acaba kedinizin burnu neden şiştiğini bulabildiniz mi