Mantar Konusunda Çok Çaresizim :(

patisu35

merhaba dışardan bir kedi sahiplaendim yaklaşık 5 gün oldu ve kedide sonradan fark ettim değişik yaralar vardı vete sordum mantar dedi bir sprey verdi mıcostop adlı ve çok yerinde minik minik var evde küçük bir kardeşim var ve bulaşmasında açıkcası çekiniyorum evdeki herkese bulaşmasından sizce ne yapmalıyım sahiplendireyim mi yoksa birşey olmaz mı hemende iyleşen bir şey değil ve tekrarlamasından korkuyorum :( lütfen yardım edin daha 2.5 aylık

1 CEVAP

Mantarın tedavisi 4 haftayı buluabiliyor fakat bu süreç de veterinerin verdiği spreyi sıkıp imuneks adlı şurubu alıp her gün verip bağışıklığını yüksek tutup iyileşme sürecini hızlandırıp sorunu çözebilirsin