Kedi Ağız Sağlığı

sarmanbirkedi

Merhaba kedimin dislerinde tartar olusmus ve curume tehlikesi var bu yüzden ona gimcatin diş sağlığı etkili ödül mamasini ve bio pet active biodent hexidine suya katılan agiz bakim solusyonunu aldim. Onun dışında yapabileceğim bir şey var mı? (Diş fircalama ve ağzına sprey sıkma hariç onlara hayatta izin vermez)

5 CEVAP

elif8790

Sarmanbirkedi, uzun bi aradan sonra seni görmek ne güzel kardeşim:)

yusufsaygin2

Bazıları Hindistan cevizi yağı diyor ama bir bakın isterseniz.

sforselin

Diş fırçalamak haricindekilerin uzun vadeli çözümler olduğunu zannetmiyorum. Alıştırmak için parmağınızla yaparak başlayabilirsiniz ya da aromalı kedi macunları da iş görebilir.
Bizimkinin dişleri kaşındığı için seviyor bile fırçayı. Biraz suya batırıp fırçalıyorum ben başka bir şey kullanmadan.

sarmanbirkedi

Önerileriniz için teşekkürler

@elif8790 cok sağol biraz ara vermiştim :)

Ozge00

Isırma çubuklarina da bakin bir.