Bayat Mı ?

limis

Arkadaşlar geçen ay aldığım mamanın içinden gördüğünüz gibi normalden daha yeşil bir tane çıktı. Son kullanma tarihinde sıkıntı yok ama bozulmuş mudur sizce? Hayatımda ilk defa gördüm böyle bir şey. Evde de 6 ay önce aldığım 10 kilosu duruyor onda yok böyle bir şey.

3 CEVAP

Ozge00

Bende daha önce rastgeldim. Nd'nin numunesinde ve bonacibo da. Bilmiyorum, ama suya değdigimde elim boya olmustu. Sanırım yazmaslarda bu tarz boyalar kullanıyorlar diye düşünüyorum. Emin değilim

limis

Matisse zaten N&D’nin yan ürünü onda varsa bunda da olma ihtimali yüksek dediğiniz gibi. Mamayi parçaladım içi de yem yeşil.

Ozge00

Ilginç. Ne icin olduğu hakkinda fikrim yok. Firmaya bir sormak lazim aslında.