Kediler İçin Sineklik

ernbuse

Arkadaşlar iyi günler. Benim 6 aylık kedim var. Camlara ve Fransız kapı olarak her yere sineklik yaptıracağız atlamasın diye. Yaptıracağım şey yana sürgülü olan sinekliklerden.. Kediler sineklikleri yırtıyorlar mı? Açılması zor diye düşünüyorum ama. Aranızda sineklik yaptıran var mı?

10 CEVAP

bbeyzvv

sineklikleri yırtmaları çok kolay kedi filesi yaptırmanızı öneririm

bbeyzvv

çelik sineklik varmış galiba ama bilemedim

Ozge00

Sürgülü olmasi iyi açamaz onu ama teli normal sineklik teli olmasın. Onu yırtıyorlar. Onu yaptıracağınız kişiye sorun o size uygun olanı söyler. Bildiğim kadarıyla alüminyum tel diye biliniyor.

Ozge00

Bir de Winblock var ona da bakabilirsiniz

sforselin

Ben baya gidip dokunarak seçtim. Sürgülülerde alternatifiniz pek olmayabilir ama gidip bi kontrol edin derim.

hcerenk

sürgülüleri yırtmaları çok kolay. ayrıca malzemesinden dolayı ağırlıklarını da tartmaz. ben çelik yaptırdım. 2 senedir kullanıyorum. salı günü 10 günlük bir zorunlu tatilden döndük balkon kapısını açıp gitmiştik, o kadar güveniyorum.
evdeki tüm kapı pencerelere yaptırdık şu an onlar dahil iki senedir sefasını sürüyoruz.
bir sineklikçiye yaptırmak maaliyetli olabilir tabi ki, bu konuda suzionline'ın çok güzel tavsiyeleri var. daha ekonomik yollar ile çözmek konusunda. Instagram hesabında öne çıkanlarda sabit duruyor. Bir inceleyin derim.

Cbcan

Sürgülü olanlar kumaş benzeri bir şeyden yapılıyor ve yirtilmasi kolay. Ben disi çıtalı tel kısımları alüminyum içe açılır yaptırdım gayet memnunum arada tırmanıyor ama etki etmiyor

https://fenestropencere.com/kedi-sinekligi/ şu arkadaşlardan yaptırdım ben. özel bir tel var kedim yırtamıyor tavsiye ederim.

Bikedi

Bizim balkon kapimiz surgulu sinrklikli. Alttan kafasini sokup disina cikiyor. Hic guvenli degil. Balkon kapisini acmiyorum artik. Camlar klasik tarzda celik tel sineklikli. Onlar cok iyi.

ma2

Bizim de sürgülü sineklikli ama sert bir tel. Alttan kafasını çıkarıyor denmiş. Nasıl önlem alınabilir? Şu an çok merakli degiller dışarı disarda mama unutmadigim sürece. İlerde sorun olur mu