İki Farklı Irk Ama Aynı Yaşta Köpeklerim Kavga Ediyor

Durumaya

Birisi kırma birisi fransız buldog çok kavga ediyorlar ikiside 3 aylık

6 CEVAP

kediaskim

bence oyun oynuyorlardır ciddi bir şekilde ısırıyor ve birbirlerinin canını acıtıyorlar mı

Savkav

Köpekler insanlar tarafından evrilmiş canlılardır doğada her yavru bu eylemi yapar kasları oyunla gelişimi tamamlar korkulacak birşey yok gayet doğal

nigar8

oyun oynuyorlardır birbirlerine ciddi zarar vermezler

Durumaya

Ama sanki birbirine hırlıyorlar

corcx

Bende oyun oynadıklarını düşünüyorum. Oynarken de hırlarlar, havlarlar, birbirlerini ısırırlar (ciddi ısırıklar değil tabi) Bir sorun olduğunu sanmmıyorum.

Shewky

Söylendiği gibi aralarında oyun oynuyor da olabilirler fakat unutmayın ki köpekler sürü zihniyeti ile hareket ederler ve şayet sürünüzün lideri siz değilseniz bu durum ileride yaşayacağınız bir çok zorluğun habercisi de olabilir. Yemeklerini aynı anda mı önlerine koyuyorsunuz? İlk önce biri yemeye diğerine yedirmemeye çalışıyor mu? Yürüyüşlere başladınız mı?