Elimdeki Şişlik????

kediaskim

arkadaşlar sokakta bir kedi vardı yavru gözleri ilithaplıydı bende vet e götüreyim dedim indim aşaği mama vererek kafese ilerlettim tam kapatacakken kafesi baş parmağımın ucunu feçi şekilde ısırdı ve kaçtı parmağım o kadar çok şişti hareket ettiremiyorum bu saatte de hiçbiryer açık değil biraz indi şişliği şimdşi biraz da zonkluyor kuduz aşım var tekrar olmam gerekir mi ve şimdi evde yapabileceğim bi doğal yöntem var mı ?

1 CEVAP

milodelisi

Çok saçma olacak fakat bende işe yaradı. İlk olarak acil batikonlayın, antibiyotikli kremde iyi gelir. Ardından(saçma ama çok işe yarıyor agrı-şişik konusunda) bölgeye yoğurt sürün. Hem soğuk olduğu için hemde içindekilerde dolayı işe çok yarıyor:)