Kedim Mama Yemiyor

Bkrrr

Arkadaşlar 11 aylık bir oğlum var. Bu ara kusuyor biraz safra gibi sarı bazen köpüklü beyaz gibi, veterinerimizin önerdiği gimcat malt ve multivitamin tablet veriyorum onları severek istiyor ama Mamasını bu ara çok şok az yiyor ne yapabilirim? Tavuk felan böyle şeyleri seviyor ama vermeli miyim bilemiyorum, önerilerinize açığım
Not: maması brit care crazy

7 CEVAP

Blychee

Diğer konularda bir fikrim yok ama tavuk verebilirsiniz, hatta verin yani severler.

elifozzdemiir

bu donem gecene kadar yiyorsa yas mama vermeyi deneyin

ecexty

Seviyorsa tavuk verin, eğer gerçekten seviyorsa yer ama hiç bir şey yemeyip (açsa) yemezse yine belli ki bir sorun var. Stres olabilir, başka bir hastalık olabilir. Veteriner hekimi değilim bilemiyorum ama önerim; deneyin olmazsa veteriner hekimine götürün

Themis_hy

Başka mama verip onu yiyecek mi yada yine kusacak mı bi bakın. Kusma mama kaynaklı değilse hastadır veterinere götürün

Bkrrr

Çok sağolun görüşleriniz için götürdüm tabi ki hemen iğne tedavisi ve ilaç niteliğinde mamalara başladık zaten malt ve multivitamin tablet başta vermişti onu da kullanıyoruz, lütfen dualarınızı bekliyorum oğlum için

Merzela

Hasta kediniz vet götürün

Bkrrr

Marzela yukarıda yazmıştım dikkat ederseniz