Kedimin Cinsi Sizce Ne Olabilir

Seymaaacaan

Bugün bu tatlılığı sahiplendim fakat cinsini bilmiyorum sizce cinsi ne :)

13 CEVAP

Gulsahka

" kedim İran kırmasıymış hemen İran kedisi diyim." gerçekten kedi değilde cinsi ile daha çok ilgilenen insanlardan nefret ediyorum.... Kediniz tekir olsa ne olacak. Kalitesi mi düşecekte hemen İran kedisi yazmışsınız. Kırma olabilir ama kediniz maalesef tekir. Maalesef dedim belki üzülürsünüz diye. İran kedisi olsaydı onu size vermezlerdi zaten merak etmeyin. 2000 TL ye giderdi zavallı kedi.

Cinsi hakkında bir fikrim yok ama o kadar güzel ki maşallah ???? Insallah güzel bir ömrü olur

Linsenpai

Ankara kedisi kırması olabilir diye düşünüyorum göz yapısı yüzünden. Ama çok güzel maşallah evi sıcak ömrü uzun olsun

ygmrtzl

british ya da iran kırması olabilir diye düşünüyorum

Natkarat

Tekir kedi ama beyaz olmasının sebebi geçmişten gelen çekinik genin ortaya çıkması. Muhtemelen yine beyaz bir kediyle çiftleşti bu sebeple çekinik gen ortaya çıktı. İki tarafında beyaz bir kediyle geçmişi var kısaca. :)

Beyaz bir tekir. Ayrıca çok güzel.

yusufsaygin2

Beyaz tekir

diabloo236

iran kedisiyle uzaktan yakından alakası yok bildiğimiz beyaz tekir siz uzun tüylü kedi görmemişsiniz bu yavruya uzun tüylü dediğinize göre

Seymaaacaan

Pardon da ne diyim annesi iran kedisi, sokağa çıkıp tekir kedi ile çiftleşmiş. sitede iki cins yazma hakkımız yok iki taraftan birisini seçmemiz gerek. Bende iran tarafı baskın geldiği için iran dedim. Tekir olsa bile dünyada ki en tatlı kedi gözüyle bakardım ki zaten evde bir tekirim daha var onu da canımdan çok seviyorum. Bu kediyi çok tatlı bir kadından sahiplendim satmaya ve almaya karşı olan iran kedileri ve 10 tane tekiri olan bir kadından. Bir şeyleri yargılamadan önce lütfen düşününün

Seymaaacaan

Ama kesinlikle tekir olduğunu düşünmüyorum belki tekir kırmasıdır. Tüyleri uzun ve sık. Gözleri kocaman ve burnu küçük

Seymaaacaan

Teşekkür ederim cevaplarınız için sahiplendiğim kişiye sordum İran-tekir kırmasıymış

Yagizsolakk

Addana shot hair ile puma mix

alabalik32

Tekir.