Topaklanmayan Kedi Kumu

poughkeepsie

Topaklanmayan kedi kumu kullanan var mı? Nasıl temizleniyor?

3 CEVAP

Seymaaacaan

Ben ilk kedi sahiplendiğimde bilmeden almıştım.
BERBAT. İri taneli topaklanmayan kum almışım kakayı alabiliyoruz ama çişi almak zor oluyor çiş kuruyor ve bi zaman sonra çok fazla koku yapıyor. Tabii kristal kum alırsanız başka koku yapmıyormuş fakat içinde çok fazla kimyasal varmış

elifozzdemiir

bir elekli bir de normal kedi kumu kabi kullanmaniz lazim kakayi alabiliyorsunuz ama cisi toz haline donuyor tek avantaji eve dagilmamasi ama bentonit kum daha iyi tabi, kristal kumu da hic tavsiye etmem icinde cok kimyasal var ileride kanser gibi sorunlarla ugrasabilirsiniz

Xsevvaloztrk

Çam peleti kullanabilirsiniz çiş topaklanmıyor toz haline geliyor ve çok kullanışlı bence.