Kedi Kimliği

Minimesi

Arkadaşlar 1 senedir aklımda veteriner bize bitek aşı kimliğini verdi ama ayrıca kedim için belediyeden falan özel kimlik almam gerekmi birde bir ara internette görmüştüm 2022ye kadar kedilere ve köpeklere çip takılacak diyordu doğrumu mesela biri kedimi kaçırsa ve bulsam kedimi aşı kimliğini göstermem yeterli olurmu yoksa kendi kedim olduğunu kanıtlaysbilirmiyim?

50 CEVAP

Minimesi

Güncel arkadaşlar artık bakıın

Minimesi

Güncel arkadaşlar artık bakıın

Çip olmalı

Poficann

Biz de sadece aşı kimliği var veteriner kimlik yerinede geçiyor dedi.

Minimesi

Peki sizde çip varmı veterinerim gerek yok demişti??