Kedi Kimliği

Minimesi

Arkadaşlar 1 senedir aklımda veteriner bize bitek aşı kimliğini verdi ama ayrıca kedim için belediyeden falan özel kimlik almam gerekmi birde bir ara internette görmüştüm 2022ye kadar kedilere ve köpeklere çip takılacak diyordu doğrumu mesela biri kedimi kaçırsa ve bulsam kedimi aşı kimliğini göstermem yeterli olurmu yoksa kendi kedim olduğunu kanıtlaysbilirmiyim?

50 CEVAP

poncik_1

Evet bizde kısırlaştırılırken taktırıcaz onların TC si gibi düşünün demişti bizim veterinerimiz.

Minimesi

Günceeel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Günceeel

Minimesi

Günceeel

Minimesi

Günceeel

Minimesi

Günceeel

Minimesi

Günceeeel artık biri baksın

Minimesi

Günceeeel artık biri baksın

Minimesi

Günceeeel artık biri baksın

Minimesi

Günceeeel artık biri baksın

Minimesi

Günceeeel artık biri baksın