Kısır Kedi Maması ?

Selinbuyukcam

Merhaba kedim 1 ay sonra 1 yaşına giricek 6 aylıkken kısırlaştırmıştık veterinerim 1 yaşına kadar yavru kedi maması kullanmamı söyledi 1 ay sonra mamasını değiştireceğim bu süreçte nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Pro Plan Kitten Tavuklu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması kullandım hep hiç değiştirmedim fakat bütçemi ilerleyen zamanlarda zorlayabilir sizin kullandığınız ve ya önerebileceğiniz bütçe dostu ve kedim için güzel bir mama önerebilir misiniz

1 CEVAP

havva00

Öncelikle her mama her kediye aynı etkiyi göstermez.
(Aklımda bütçe dostu mama mystic,golosi var ama belki başka önerilerde olabilir)zira şu çok,bu çok iyi diyemem denemeniz lazım.