Kedimin Tek Gözünde Bulanma Var

dobi06

Kedimin tek gözü sisli gibi hafif bulanıklık var. Veteriner kornea ile ilgili değil dedi. Kedi coronası olabilirmiş ama öyle belirtiler de yok. Başına gelen var mı? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

5 CEVAP

yusufsaygin2

Göze bakarak direkt "Corona olabilir" demek aşırı gülünç. Resim eklerseniz yardımcı olunabilir.

sevvalcmn

yardımcı olur mu bilmem ama kedim 2 hafta falan önce tek gözünü kısmaya başladı ve aynı dediğiniz gibi sislendi ve buğulandı göz damlası kullanarak geçirdik ama benim burdan damla ismi vermem doğru olmaz bence başka bi veterinere götürebilirsiniz

dobi06

Teşekkür ederim. Bir iki gün daha damla kullanayım o halde geçmezse başka bir veterinere götürmem daha iyi olur sanırım.

dobi06

Kimse bilmiyor mu ????

dobi06

Resimde belli olacak kadar yoğun değil. Bir damla verdi ama ne olduğunu söylemediği için tedirginim. Corona olabilir demesi için yeterli belirti yok ama insanı korkutuyor yine de