Kedim İshal

Simav7

Bugün mamasi kalmamisti ona gidip mama aldim ama ishal oldu ne yapmaliyim lutfen yardım edin

11 CEVAP

sforselin

Ani mama değişimlerinde oluyor ishal gibi durumlar. Kademeli geçiş yapmanız gerekiyor yeni mamaya.

Ozge00

Tavuk göğsü haşlayıp verebilirsiniz ama anladığım kadarıyla daha önce de ishal, kanli ishal sorunu yaşamıssiniz. Başka bir nedeni olmasın?

Blychee

Farklı mama mı kullandınız? Patates püresi yapın hemen düzeliyor, severek yemesi içinde tavukla beraber püre yapabilirsiniz.

Simav7

Lütfen yardım edin ne yapmalıyım çünkü hamile ve ishal yardım edin ne yapmaliyim bilmiyorum:( ????

Simav7

Evet farkli mamaya geçtim

Simav7

Bakin kedimin maması bitti sonra siparis ettim ama gelmedi bende gidip simdilik 300 gramlık mama aldim gelene kadar

Simav7

Peki bu ciddi bir durum mu

Simav7

Evet ama kan bitti

Blychee

Patates ve tavuk püresi yedirin önce, bakın durum devam ediyor mu. Bu tarz durumlarda devamı gelmiyorsa sorun olmuyor genellikle.

Bikedi

Tavukla patates kaynatin. Bir de kefir verebilirsiniz.

elifozzdemiir

yeni aldiginiz mamanin markasi ne