Kısırlaştırma

suledoruk

Merhaba arkadaşlar kedimi yarın kısırlaştırıcaz randevumuzu aldık çok heyecanlıyım ve korkuyorum da. Ameliyat öncesi ve sonrası dikkat etmem gereken temel şeyleri söyler misiniz?

4 CEVAP

sanslibuyuyor

yukarıdaki yazanlara ek olarak ben hasta bezi de almıştım yattığı yeri yumuş yumuş yapıp üstüne de hasta bezi sermiştim narkozun etkisindeyken çişini tutamayabilir diye bir de yüksek bir yere yatırmamaya dikkat edin çünkü ayağa kalkmak isteyecek büyük ihtimal yuvarlanıp düşebilir kum kabını da yattığı yere yakın koyun yemek ve suyunu da bir de yaş mama alın kuru mama yemek istemeyebilir belki şimdiden geçmiş olsun korkulacak bir şey yok :)

Blychee

Söylenilen saatten sonra yemek vermeyin, ameliyattan sonra da söylenilen saate kadar yedirmeyin. Zaten bir süre baygın olacak kalktığında da ayilmasi uzun sürebilir, ve debelenecektir sakın üzülmeyin ve korkmayin. Kusabilir, bu da sizi korkutmasın çok normal bir şey. Tam kendilerine gelmeleri 2 günü buluyor, ben iki kedime de boş bir oda ayırdım rahat rahat gezsin çarpmasın öteye beriye diye. Çok korkacak bir şey yok ameliyat çok kısa sürüyor zaten ^.^

Anonymus552223

Eve gelince ayilirken korkuyorlar saklanmaya calisiyorlar. Kusabilir ve cis kacirabilir. Yalpalaya yalpalaya yurumeye calisir. Bi de gozleri acik oluyor kurumasin diye 10 dkda bir islak pamuktan su damlatin. Ayilana kadar. Gecmis olsun simdiden. Ameliyatran 12 saat once de yemek kesilecek bunu soylemistir veteriner zate

suledoruk

Çok teşekkür ederim