Kedim Sürekli Çekmecede Uyuyor ????‍♂️????‍♂️

Hasanarar

Merhaba. Benim kedim sürekli kıyafetlerimin olduğu çekmeceye girip uyuyor. Artık kıyafetlerimi temizlemekten bıktım. Kedime yatak aldım ama hala orda yatıyor. Kedimi nasıl ordan uzaklaştırabilrim? Lütfen yardımcı olurmusunuz?

5 CEVAP

Kdkdkdkd

Çekmece kapanmıyor mu

Bikedi

Cekmecenin icine minik bez bir kesede biberiye koyun, kesenin agzini baglayin bu neymis diye yemesin. Kokusunu sevmiyorlar.

Natkarat

Kedinizin yatağını uygun boyutta bir kapalı karton kutu edinerek içine koyun. Kısa bir zaman içinde alışacaktır. :)

Hasanarar

Çekmece yatağımın altında kedim yatağımın arkasına geçiyor ordan giriyor

Kdkdkdkd

Manyak ya :D benim kedim de çekmecelere girip uyumayı çok seviyor ama bizim çekmecelerde öyle yatak altından gireceği yer falan yok neyse ki nasıl bir çözüm bulacağınızı bilmiyorum ama yatağın altından girdiği açık kısmı bir şey ile kapatıp girmesine engel olsanız zamanla girmemeye alışacaktır