Kedimde Öksürük Gibi Sanki Hızlı Hızlı Derin Nefes Alıyor

harikayanadur

kedimde öksürük gibi sanki hızlı hızlı derin nefes alıyor ve bunu onunla oynarken yapıyor boğazına bir şeyler kaçmış olabilir mi ne yapmam lazım

3 CEVAP

harikayanadur

öyle olduğunda kucağıma aldım sırtını sıvazladım okşadım şimdi iyi yani bir şey vardı sanki boğazında bir şey varmışta geçti şimdi şükür :)

dilalya

biraz daha tarif etseniz ? oynarken yapıyosa yorulmuş olabilir.

Badems

Hızlı hızlı nefes alıp vermesi oyun oynarken çok normal. Bizim hızlı yürüdüğümüzde nefes nefese kalmamız gibi bir şey bu. Öksürmesi tam nasıl ? Boğazında bir şey takılmış gibi mi ? Tüy yumağı vardır belki, gimpat baby paste verebilirsiniz.