Hangi Cinsiyet

zzeynepbetul

Evde 2.5 yaşında dişi bir kedim var şuan hamile ve doğuma çok az kaldı. Olucak yavrulardan birini sahiplenmek istiyoruz. Daha sonrada evdeki kedimiz dumanı kısırlaştırmayı düşünüyoruz. Sizce olucak yavrulardan dişi mi almalıyım erkek mi?

3 CEVAP

bbeyzvv

bizde 2 dişi 1 erkek var dişiler erkeğe kıyasla daha iyi anlaşıyor ama tabiki kedinin karakterine de bağlı ben dişi öneririm

Ysmnn

Köpeklerde erkek , kedilerde dişi . Erkek kedinin çişi biraz daha fazla kokuyor . Kızgınlık döneminde heryere sperm bırakıyor

Ysmnn

Köpeklerde erkek , kedilerde dişi . Erkek kedinin çişi biraz daha fazla kokuyor . Kızgınlık döneminde heryere sperm bırakıyor