Nd Kısırlaştırılmış Kedi Maması

suledoruk

Nd nin kısırlaştırılmış balıklı kedi maması yok mu acaba bulamadım da bi bilginiz var mi ?
Ve şuan elimde nd kitten mama var yarın kedimizi kısırlaştırıcaz elimdekiler bitene kadar kittenı kullanmalı mıyım yoksa direkt kısırlaştırılmış kedi mamasına geçmeli miyim?

6 CEVAP

Gelyahron

Var, portakallı somonlu , elinizdeki bitene kadar kullanabilirsiniz sorun olmaz

suledoruk

Şimdi buldum ama sadece 10 kg olanı var

suledoruk

Portakallı mamayı yetişkinlerde gördüm sadece link verebilir misiniz acaba hala bulamadım :(((((

Gelyahron

Ben de yazmamışım şimdi farkettim neutered diye geçiyor

bademthecatt

Balıklı kısır düşük tahıllı mamanın sadece 10 kg’si var