Sokak Kedileri İcin Mama

derya1616

sokak kedileri icin markasini bilmediğim tavuklu bir mama alıyorum fakat icime pek sinmiyor.pet quitte diye bir marka duydum sizce nasil .içeriği .bilgisi olan varsa sevinirim.tesekkurler

7 CEVAP

Zeynepulku

Metro marketlerde bulabileceğiniz aro kedi mamaları gayet güzel. İçeriğinde güzel gözüküyor ve benim sokaktaki kedilerim severek yiyor.10 kglik Fiyatı en son 75-85 Tl arasıydı şimdi ne oldu bilmiyorum :/

Gelyahron

Pek iyi değil açıkçası

ecenur1819

Enjoy kedi maması sokak kedileri için bence iyi

Zeynepulku

Eğer bu manayı bulamazanız. Enjoy, micho, bonacibo, reflex, mystic alabilirsiniz. Hepsini genel fiyat aralığı (15-10 kg için) 100-250 arası

kedytofita

ben sokaktakilere pawpaw alıyordum. Çok çok kötü bir mama değil bence evdeki kedimde yemişti kısa süreliydi ama bur sorun yaratmadı fiyat performansa göre iyi

Merzela

Ben paw paw aldım memnunum.

kaanpolat

Öncelikle paw paw whiskas ve goody den uzak durun banacibo kullana bilirsiniz ev kedileri için bile kullanan var 15 kgsi 40 TL felan