İç Dış Parazit İzmir

Roza23

Evde iki kedim var ve acilen iç dış parazit uygulaması yapılması gerekiyor ancak ben götürmem hekime özel sebeplerden dolayı. Eve gelen hekim ya da evde uygulayabileceğim ilaç var mı hem iç hem dış için?

7 CEVAP

Gelyahron

Profender var hem iç hem dış parazit için

Roza23

Yorumlara baktım ama birisi kedimi o ilaç öldürdü yazmış o yüzden korktum

Gelyahron

Olmadık yerine sürerse ölür tabi, uygulama yeri ve şekli var. Dikkatli olursanız birşey olmaz

Roza23

İç ve dış için de etkili mi kimisi sadece iç yazmış da

Gelyahron

Geçenlerde burda biri yazmıştı, ben de Veterinere sormuştum, hem iç hem dış için demişti bize

Roza23

Çok teşekkür ederim onu deneyeyim o zaman

sekerfare21

İki kedi varsa damla kullanmayin bence. Birbirlerini yaliyor onlar. Veterinere baskasi gotursun siz goturemiyorsaniz.