2 Günlük Yavru Kedi Günlük Ne Kadar Süt Tozu İçmeli

GlsmKrpk

Herkese merhaba.
Dün annesi tarafından bakılmayan 2 yavru kedi aldı kardeşim ( Annesi besleme yaptığımız kedilerden biri. Yavrular 2 günlük ) yavru kedi bakımında tecrübesiz .
Bu iki kardeşe günde kaç ml özel süt tozu içirmeli bilgisi olan paylaşabilir mi

8 CEVAP

elifozzdemiir

tozun paketinde yazmasi lazim ml ama 2 saatte bir beslemeniz gerek

elifozzdemiir

geceleri de dahil

GlsmKrpk

Yeni doğan bakmış tecrübeli arkadaşlar var mı ?

Sıcak su torbası çok önemli. Devamlı sıcak kalmaları lazım. Kullanılan malzemenin çok hijyenik olmasına dikkat etmek lazım. Genital bolgeler uyarılarak her beslenme sonrası (2-3 saatte bir)tuvalet yaptırmalı sonrasında ıslak pamukla her bir bölge için ayrı ayrı temizleyip kurutmak lazım. Tüm bunları eksiksiz yerine getirseniz bile yaşamayabilirler. Kolaylıjlar dilerim.

GlsmKrpk

Arkasında yazmıyormuş

GlsmKrpk

Bu arada süt anne arama için ilan açtım yardımcı olmak isteyen arkadaşlar yazarsa yer ve iletişim bilgilerini paylaşırım.
İlan desteği lazım :)

BeyazEsma

Küçük bir şırınga veya biberonla sulu süt icirebilrisinzi

Sıcak su torbası çok önemli. Devamlı sıcak kalmaları lazım. Kullanılan malzemenin çok hijyenik olmasına dikkat etmek lazım. Genital bolgeler uyarılarak her beslenme sonrası (2-3 saatte bir)tuvalet yaptırmalı sonrasında ıslak pamukla her bir bölge için ayrı ayrı temizleyip kurutmak lazım. Tüm bunları eksiksiz yerine getirseniz bile yaşamayabilirler. Kolaylıjlar dilerim.