Mantar Mı Acil Bakın Lütfen

ozleeemklllc

bildiğim kadarıyla kedimde mantar yok ama cildimde birden bire böyle şeyler çıkmaya başladı kolum karın bölgem falan anlam veremiyorum mantar mı bu daha önce yaşayan var mı

4 CEVAP

Gelyahron

Pek mantar gibi durmuyor ve çok anlaşılmıyor, bir kaç gün daha gözlemleyin geçmezse butefin sürersiniz

gozdeyilmaz

Şu dönemde gitmek istemezsiniz belki ama doktor şart benimde böyle vücudum da kırmızı halkalar çıkmaya başlamıştı mantar sandık ve 1 ay tedavisini gördüm ama sonra geçmeyince biyopsi yapılması gerekti ve gül hastalığı diye bi şey çıktı mantar ya da başka bir şey doktora görünün bence

mervevehubble

mantar gibi değil ama kaşıntı var mı ki

Drawhel

Doktor'a gidebilirsiniz, buda bir alternatif.