Barınakta Cocker Kırması Var Sahiplemeliyim

hasanozmen

cocker kırması büyürmü ne kadar büyür ve bakımı kolaymıdır özellikleri nasıldır bilgi verirseniz seviririm şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

tika_waylan

Hic dusunmeden sahiplenin ve barinaktan kurtarin cocker kirmasini.
Patileri kucukse kucuk irk olur. Ama soyle soyleyim, Golden da Cocker da hareketli oyuncu olur en azindan benim gorduklerim her gun duzenli gezdirmeniz enerjisini atmasini saglamaniz lazim eger apartmanda bakacaksaniz ordaki gorevlilere bir sorun buyuk irk mi kucuk irk mi olacak diye genelde kucuk oluyorlar. Ama bu konuda uzman olmadigim icin sizi yaniltmak istemem.

nigar8

yüksek ihtimalle büyümez ama neyle kırma olduğuna bağlı tabi

hasanozmen

golden cocker kırmasıydı galiba