Royal Canin Mama

kittenlove01

merhaba. 2 aylık kedim var. bana gelmesi biraz ani oldu o yüzden mama olarak royal canin kitten vardı elimde onu verdim. ama 1 4 aylık için babycat diyorlar. 3 haftadır bende bi sorun yaşamadım sizce değiştirmeli miyim bunu yemesi sorun olur mu

14 CEVAP

Deniz2009

Bende sitede çoğu kişi mama hakkında kötü şeyler yazmış bana geldiğinde 20 günlüktü onunla başladık bi de kedi sütü veriyordum hala kullanıyoruz severek yiyorsa kullanmaya devam et bence

Deniz2009

Kedi sütüyle takviye yaparsan daha iyi olur kilo almasına yardımcı olur ben bi hafta önce gittim 1.650 gram geldi veteriner vitamin verdi ekstra

AsenaTuncay

Kendi kedime hamileliğinde başladım mother&babycat vermeye, sonrasında 4 yavrusuna ve baktığım tüm yavru kedilere de hep babycat verdim çok şükür hepsi de sağlıklı. Mama hem çok ufak hem de yağlı ıslak bir yapıda olduğundan severek ve kolay yiyorlar. 4 aydan sonra kitten olana geçtim. Tek sorun Royal canin'e alışan kediler başka mama zor yiyor mırın kırın. Veterinerim de Royal Canin verebilirsin iyi mama dediği için şuan da kısırlaştırılmış ve ağız&diş sağlığı için olanını kullanıyorum. Hiç problem yaşamadık, Allah da hastalık yaşatmasın tüm patili canlarımıza.

Deniz2009

Bende kitten olanından kullanıyorum bi sorun yaşamadım severek yiyor

Gelyahron

Nd kitten var daha iyi bence

kittenlove01

benimki de cok severek yiyor. emin olamadım değiştirmeli miyim diye.

Deniz2009

Diğer sorunu da gördüm ıslatarak verdiğin mamanın yanına kuru olandan da koy ben ıslatarak verdiğimde yemedi 20 günlüktü kuru olarak yiyordu

kittenlove01

tamamen kuru yemiyor.. bırakıyor tekrar. azı dişleri tam gelişmemiş dedi veteriner de.
evet çoğu kişi iyi yorum yapmamış ama kızım seviyor. babycat ve kitten arasında çok fark var mı acaba zararı olur mu 2 aylık kediye. sizinki kaç aylık

Deniz2009

Üç aylık oldu suan 20 günlüktü bana geldiğinde sağlık problemlerı var diye erken aldık annesinden tedavisi için veteriner kitten olanından verdi arasında cok fark olduğunu sanmıyorum

kittenlove01

kullanma talimatında da 1 aylıktan 12 aylığa kadar gösteriyo ben de sanmıyorum yine de danışıcam veterinere. teşekkürler

Deniz2009

Rica ederim sadece biraz küçük kedi sütü alıp takviye yaparsan daha iyi olur çabuk toparlar kaç gram suan peki

kittenlove01

en son gittiğimde 2 hafta önce 840 gramdı

venniee

2-6 ay arası rc kitten verdim

AsenaTuncay

Mamanın tanelerini yerken sıkıntı yaşamıyor ve iştahı yerindeyse değiştirme. Bio pet kitten milk süt tozunu da ilk kez denedim yavru kedilere ek gıda olması için onu da severek içiyorlar bakabilirsin.