Dışkıda Ki Kan(Rahatsız Edici Olabilir)

Bcanaydn

Kabızlık sorunu çekiyoruz malum aylardır. Geçen kakasını yaptı kum bulaşmıştı pek anlayamadım kan mı değil mi diye. Şimdi gene yaptı direk aldım. Kan gibi duruyor. İç parazit yeni oldu 2 hafta olmuştur. Kabızlık zorlanmadan dolayı mı acaba. Kabızlığı kronik olduğu için belli bir süreyi açmazsa dışkılama süresi vet götürmüyorum.ciddi bir şey olabilir mi?
Kabızlık için Aklınıza gelebilcek her şeyi denedim. Kronik.

3 CEVAP

duygudonmez

Kan oranı çok fazla görünüyor bence vakit kaybetmeden veterinere götürün

Esila46

Kötü görünüyor. :( Veterinere gidin daha kötü olmasın

Dostane

Paniklenecek bir durum yok tedbir amaçlı veteriner hekiminize danışabilirsiniz fakat kediniz aşırı kabızlık çekmiş bu nedenle kuru diskilama yapmış ve kanama olmuş yırtık oluşmadıysa problem yok bir sonraki dışkı kontrolünü yapınız kan yoksa yırtıkta yoktur