Dışkıda Ki Kan(Rahatsız Edici Olabilir)

Bcanaydn

Kabızlık sorunu çekiyoruz malum aylardır. Geçen kakasını yaptı kum bulaşmıştı pek anlayamadım kan mı değil mi diye. Şimdi gene yaptı direk aldım. Kan gibi duruyor. İç parazit yeni oldu 2 hafta olmuştur. Kabızlık zorlanmadan dolayı mı acaba. Kabızlığı kronik olduğu için belli bir süreyi açmazsa dışkılama süresi vet götürmüyorum.ciddi bir şey olabilir mi?
Kabızlık için Aklınıza gelebilcek her şeyi denedim. Kronik.

9 CEVAP

Gelyahron

Ciddi bir durum bu sürekli böyle mi?

Bcanaydn

İlk defa kan oldu ondan önce normal kabızdı

Gelyahron

Kedimin birinde böbrek yetmezliği var. Özel seri mama kullanmamıza rağmen bile ara ara bu şekilde oluyor. Sıvı mama desteği verdikten sonra normal dışkıya döndük. İç parazit için sadece bir kere hap kullandık ve kesildi. Kan değerlerine baktırdığızı düşünerek o konuya girmiyorum.

Bcanaydn

Kan değerleri bakıldı ondan sıkıntımız yok şükür. İç parazit olabilir mi diye düşündürdü çünkü kakasını yaparken yanındaydım miyavlama zorlanma yoktu biraz kendini sıktı gibi o kadar

Gelyahron

İç parazitler yüzünden de olmuş olabilir. Kesin şu sebeptir diyemeyiz tabi geçmiş olsun bu arada

Bcanaydn

Teşekkürler ptesi veterinere gidelim en iyisi ne olur olmaz

emre3674

kardeşim muhtemelen kabızlıktan ve zorlamadan dolayı olmuştur gimcat gasro macun var alıp bir dene benm kedimi düzeltti dışkısını

Boldi

Bence veterinere götürün

Boldi

Bence veterinere götürün