Nakil İçin Yardımmm Lütfenn

Elif5353

Memleketime taşınıyorum. Ailem kedileri sahiplendir diyor ama ben kedilerimi bırakmak istemiyorum lütfen bir şekilde yardımcı olun pet taşımalar çok paralı imkanım yok aşılarını bile yaptıramıyorum. Uygun fiyata götürebilecek yada gönderebilecek olan, para desteği sağlayabilecek olan olur ne tür yardım olursa fikir de verebilirsiniz yeter ki yardımcı olun. Kediler Kocaeli den Rize ye gidecek.

13 CEVAP

Ozge00

Siz neyle gidiyorsunuz ki? Otobüs, uçak, araba vs hepsinde hayvan gidebiliyor.

Ozge00

Aşılarını belediyede yaptırın yaparlarsa, parazit asilarini yaptirmazsaniz size de bulaşır. Sonuçları ciddi olabilir.

Elif5353

Otobüsle gideceğim normalde de korkuyorum havasızlıktan bişey olur diye. Belediye umursamıyor hiçbir şekilde

Ozge00

Kucaginizda kutusu icinde götürebiliyorsunuz aslında. Hangi firma bilmiyorum ama arayip sorabilirsiniz. Yeni yasa çıkmıştı en son kucakta veya yanınızda gidebiliyorlar. Bagaj bölümündr gitmiyor yani. Umarım izin veriyorlardir. Burdan nakil çıkacağını sanmam.

Elif5353

İnşAllah teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Ozge00

Bazıları almıyor yani onceden alıp almadıklarını sorun, kedi kalmasın sonra. Umarim izin vardir.
Yoksa da ınstagramdan hayvan hesaplarına vs yazin, daha çok kişiye ulaşabilirsiniz

Elif5353

Onlara sormuştum 2500 istiyolar

Ozge00

Hayvan sayfaları mi istiyor anlamadım? Ben gönüllü olarak yardımcı olmak isteyenleri kastetmiştim. Hayvan sahiplendirme sayfalarında veya bu tarz hayvansever sayfaları paylaşım yapıyor sizin için, birileri çıkıyor bazen yardımcı olmak isteyen. 2500 isteyen ne akla hizmet o kadar istiyor anlamadim gerçekten, yazik. Ben en fazla 500 diye duymuştum.

Elif5353

Bilmiyorumki mama falan veriyolar ilgileniyorlar ya ondan galiba. Dediğiniz gibi sayfa göremedim

NSukun

Otobüslerde yanınıza alabilirsiniz artık bagaja koymak zorunda değilsiniz yeni kanun çıktı ben 12saatlik yolculuk yaptım tuvaletlerini tutuyorlar bir günlük açlıktan da zarar gelmiyor yetişkin kedilere

Elif5353

Evet bir arkadaş da söyledi otobüsle götüreceğim.

gozdeyilmaz

Ama yol çok uzun değil mi neredeyse 20 saat belki fazlasıdır uçakla gidebilme imkanınız nedir acaba

Elif5353

Uçakla gidersem hem kediler için hem bagaj için ücret ödemem gerekiyor o kadar durumum yok temelli gidiyorum çünkü. En uygun yol otobüs mecburum en azından yanımda olacaklar