Avcılar Hayvan Hastanesi

anjelik123

Merhaba. Oğlumun kalbindeki sorun için teşhis konuldu. Karaciğeri kalbinin bir lobuna yapışık doğmuş yabancı bir teşhis söylediler ama tam hatırlamıyorum böyle dediler sonrasında. Ameliyat olmazsa ani ölüm riski var denildi ve ameliyat baya zormuş profesör eşliğinde yapılacak 4-5 kişi birden ameliyata giricekmiş. Tedavi orda yatışı takibi falan hepsi 4000tl tutuyor. (ameliyat esnasında ölüm riskide var)????
Sorum şu bana avcılar hayvan hastanesini önerdiler ama güvenemiyorum sizce ne yapabilirim daha önce oraya giden varmı lütfen yardımcı olurmusunuz kedimi ameliyat ettirmem gerekli bşran önce

7 CEVAP

yusufsaygin2

Üniversite fakültesinin içinde yer alıyor, fiyat olarak uygun ve cidden iyi bir ekibe sahip, güvenebilirsiniz.

tuanatuti

bence de güvenebilirsiniz bir çok profesör hekimin bulunduğu bir yer

cansuuranus

Fakulte konusunda baya tecrubelı bırıyım. Aylarca gıttım geldım hemen hemen hergun. Benım kızımında bırsuru sorunları vardı . Ne kadar veterıner gezdıysem hıcbırı dogru duzgun teshıs koyamadı. Fakultede ebru hoca var prof bı hoca . Ulaşması bıraz zor bırı sanslıysan ulasabılırsın. Fıyat olarak hem cok uygun hemde gercekden ıyı hekimler mevcut . Ben kesınlıkle tavsıye ederım .

cansuuranus

Kan tahlıllerı 1 saate cıkıyor. Rontgenlerdr hemen cıkıyor. Ama mr cekım sonucları bı kac gunu buluyor. Kan tahlıl fiyatları dr istegıne gore degısıyor 250 -550 arası rontgenler 110 lıra . Mr da ornek verıyorum beyın ıcın 1000 lıra ama yanında ekstra boyun mrda ısterse 800 lira . Yanı 1 tane yere mr cekılırse 1000 lira baska bolgelerıdr ısterse her bolge ıcın ayrıyetten 800 lira daha . Ama ıstanbulun en yeni en ıyı mr cıhazı orada . Sizdende muhtemelen mra cekımı ısterler.

cansuuranus

Kan tahlıllerı 1 saate cıkıyor. Rontgenlerdr hemen cıkıyor. Ama mr cekım sonucları bı kac gunu buluyor. Kan tahlıl fiyatları dr istegıne gore degısıyor 250 -550 arası rontgenler 110 lıra . Mr da ornek verıyorum beyın ıcın 1000 lıra ama yanında ekstra boyun mrda ısterse 800 lira . Yanı 1 tane yere mr cekılırse 1000 lira baska bolgelerıdr ısterse her bolge ıcın ayrıyetten 800 lira daha . Ama ıstanbulun en yeni en ıyı mr cıhazı orada . Sizdende muhtemelen mra cekımı ısterler.

yusufsaygin2

Tahliller 1-2 saatte çıkıyor.

anjelik123

içimi rahatlattınız. internetteki yorumlara bakınca vazgeçmiştim. Zor bir ameliyat profesör dışında başka hekimlerin yapması zormuş o yüzden güvenmem gerek .Bu arada tahlil kaç günde çıkıyor ve fiyat bilgisi olan var mı yavru kedime de tahlil yaptırmam gerekli . ilginiz için çok teşekkürler .