Köpeğim Gördüğü Her Yemeği Yemeye Çalışıyor

elquad0

Öncelikle merhaba 2 yaşında kanada goldenı köpeğim var mamasını düzenli bir şekilde vermemize rağmen her gördüğü yiyeceği yemeye çalışıyor hiç doymuyo yemek yerken yemeğe saldırıyor beni bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

1 CEVAP

zibityus

yaptığın hatalar bu sorunu yaşamanıza sebep olmuş. öğrenmen gereken de bir sürü şey var. bu soruna şunu yap düzelir diyemeyiz. kralailesi.com/arsiv adresine girip anahtar kelimeleri yazarak videoları izleyebilirsin uzun uzun anlatılıyor. köpekle konuşma köpeğe hayır da deme aferin de deme komutta verme, ödül ceza verme, bu durumları yönetmek için bunlara başvurursan sorunun üstünü örtmüş olursun sadece bu da hem kalıcı olmaz hem de başka srounlar yaşamana sebep olur ama merak etme bunları yapmadan de kolayca halledebilrsin.