Kulak Uyuzu

Nayeli

Sevgili dostlar kedim de kulak uyuzu teşhisi kondu Ve aynı zamanda maalesef mantarda var boyun kısmında
İkinci doz mantar aşısı oldu ve yaklaşık 5-7 gün boyunca metinler kulağını temizledi ve kremini sür bir de kullan içine. 3 gündür ben kulağının içini solüsyon ile temizliyorum ama açıkçası halen içi pisleniyor öncekinden çok daha iyi olmasına rağmen.

Sizin de başınıza geldi mi ne kadar sürede iyileşti
sizce tekrardan krem veya damla gerekecek mi :(

1 CEVAP

Nayeli

Yukarda yazamamışım :) veterinerler kulağının içini temizledi ve krem sürdü (5-7 gün)