Akvaryum Almayı Düşünüyorum Bakimı Zor Mudur ? Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir ?

Alioksuz

Nasıl bir akvaryumla başlamalıyım ve bakımı en kolay balık türleri nelerdir

2 CEVAP

ernbuse

Lepistes en çok beslenen balık türüdür. Japon balığı da uygundur. Ben kendi akvaryumuma melek balığı japon balığı lepistes vatos balığı almıştım. Çok uzun süre de baktım. Orta boyutta bir akvaryuma başlayın. Kumunu doldurun. Işık ve hava alacaksınız. Ve günde 1 2 kere besleyin o değişiyor yine araştırırsınız. Suyunu da kşrlendiğini gördüğünüzde değiştirin. Sağlıkları için çok, bekletmeyin.

Alioksuz

İlginiz için tesekkürler zaten en önemlisi hangi hayvan beslenirse beslensin onların bizim bakımımıza muhtaç olduklarinı bilip ona göre davranmaktır