Acil!!! Bu Kaçmış Yavrucağın Cinsi Ne Acaba Bilen Varmı?

ElanurAksoy

Arkadaşlar bir yakınımız garajlarında bir kedi görmüşler sevelim demişler bir bakmışlar tasması var, büyük ihtimalle kaçmış kedicik, banada cinsini sordular fakat anlayamadım, arama ilanı çıkarttıktan sonra emin olmak için cinsinide sordular, bilen arkadaşlar varmı cinsini tekirmi bu yavrucak lütfen cevap verin, şu sıralar kimse sorularıma cevap vermiyor

11 CEVAP

ElanurAksoy

Arkadaşlar kedinin sahibi bulunmuş çok şükür :)

Zehra2505

Evet sarman tasmasında numara filan yok mu kiyamam ya..

Ozge00

Umarım sahibi çıkar. İnşallah kendileri atmamislardir kediyi. Balkon veya pencereden kaçmış da olabilir.
Instagramdan bulunduğunuz sehrin hayvan sahiplendirme sitelerine yazın, ünlü hesaplara yazabilirsiniz (suzionline,haytap,haysev gibi).

ElanurAksoy

Yokmuş bakmışlar ama... sahibini bulana kadar bakıcaklarmış, insan nasıl kıyar zaten minicik can, dışarıda tasmalı gören insanlar sahibinden para ister falan devir kötü yani beklenir

ElanurAksoy

yok atmamışlae kediyi arkadaşlar sahibini bulana kadar bakacaklarmış, gelyahron en azından deniyecekler ayrıca sadece sosyal medya üzerinden değil sokaklardada yapıştırıcaklar

Ozge00

Sevindim. Kedi mi kaçmış yoksa gezmeye mi çıkmış?

ElanurAksoy

Kaçmış maalesef

alabalik32

Birde şu tasmalara isim telefon numarası yazdırsalar ne iyi olurdu

Ozge00

Sarman

Gelyahron

Kediyi aldıkları yere bıraksınlar, o evini bulur. ilanla falan olacak şey değil çoğu kimse sosyal platform kullanmıyor.

Gelyahron

Bizim kediler de çıkıyorlar, tasmaları da var, gerçi yakında işlek bir yol veya cadde yok ama bahçeden çıkıp uzaklara gittiklerine eminim. Şahsen böyle giden kedilerin alınmasına karşıyım. Ama Malum, sokağa bırakılan hayvan sayısı çok fazla. Belki sokağa atıldı düşüncesiyle aldılar kediciği ama sahipleri bizimkiler gibi, bu pandemi döneminde sokağa çıkamayacak kadar yaşlı insanlar olabilir. Bu ihtimali de düşünmek lazım. Bence aldıkları yere bıraksalar daha iyi olacak gibi ama inşallah bulurlar. Yani kendi kedim dışarı çıkmış da alınmış gibi üzüldüm