Faranjit!!!!

Gofretsla

MERHABA ARKADAŞLAR TAM 4 AYLIK BİR YAVRU KÖPEĞİM VAR SON GÜNLERDE ÇOK ÖKSÜRÜYORDU,ÖNCE KAN, SONRA KANLI BALGAM,DAHA SONRA MİDESİNDEKİLERİ ÇIKARDI SONRA NORMAL BALGAM BİR VETERİNERE GÖTÜRDÜM ANKARA YENİMAHALLEDE HAYVANA ANTİBİYOTİK VERDİ 1 HAFTADIR HAYVANDA GELİŞME YOKJ! ÇILDIRACAKKEN BATIKENTTE BİR VETERİNER BULDUM BANA MOCHA'NIN YAŞAMA İHTİMALİNİN %50-%40 OLDUĞUNU SÖYLEDİ ARDINDAN BANA ÖNCEKİ VETERİNERİN VERDİĞİ İLACI SORDU SÖYLEDİM VE VETERİNER ŞOKA GİRDİ HANIMEFENDİ HEM SİZE YANLIŞ İLAÇ YAZILMIŞ HEMDE BU 1 YAŞIN ÜZERİNDEKİ KÖPEKLER İÇİN DİYEREK HEMEN MOCHA'DA TEDAVİYE BAŞLANDI FARANJİTTEN BRONŞİTE ARDINDAN ZATÜRE VE ÖLÜM......... OLABİLİRMİŞ PEKİ ARKADAŞLAR BEN KÖPEĞİMİ SADECE İLAÇLA DEĞİL BİRAZ BİTKİSEL VE EVSEL ŞEYLERLEDE TEDAVİSİNİ DESTEKLEMEK İSTİYORUM BANA NE ÖNEREBİLİRSİNİZ ACABA

1 CEVAP

merhaba , köpeğinizin tam olarak gözlemlediğiniz bulgularını ilk gittiğiniz veterinerin verdiği ilaçları ve şimdiki kullandığınız ilaçları söylerseniz güzel bir şekilde yardımcı olurum umutsuzluğa kapılmayın