Kedim Tuvaletini Kuma Yapmıyor

pnariy

Herkese merhaba arkadaşlar başlıktan da anladığınız gibi 3.5 aylık kedim artık tuvaletini kumuna yapmamaya başladı evin herhangi bir yerine yapıyor bu sorun ilk başlarda kakasının üstünü örtmemekle başlamıştı daha sonralar da ise başka yerlere yaptı kumunu sürekli temiz tutuyorum kızgınlığa girdiğini de düşünmüyorum çünkü daha 3.5 aylık neden olabilir ?

2 CEVAP

Herhangi bir sağlık problemi ya da stresi yok ise, kum kabınızın yerini değiştirmeyi ya da evinize ikinci bir kum kabı yerleştirmeyi deneyebilirsiniz

ecekirdekci

Farklı marka ya da çesit bir kum da deneyebilirsiniz benim sorunumun çözülmesinde faydalı olmuştu. Kokulu kum kullanıyorsanız kokusuz denemenizi öneririm. Kum kabını sevmemiş de olabilir sanslithecat'in de dediği gibi yeni bir kap da işe yarayabilir.