Yaş Mama İle İlgili

Gulsahka

Yaş mamalar dolapta mı beklemeli? Bozulur mu bir bilginiz var mı acaba?

5 CEVAP

sforselin

Açıldıktan sonra evet buzdolabında saklanmalı ve 24 saat içinde tüketilmeli. Açılmadıysa da direkt güneş ışığı almayacağı bi yerde saklamalısınız.

sforselin

Son kullanma tarihine kadar sorun olmaz.

Gulsahka

Konserve olarak alıyorum yani tek kullanımlık. Çalışma masamın çekmecesinde saklıyorum. Bir sorun olmaz yani değil mi?

Gulsahka

Tamam çok teşekkür ederim.

nilayy24

Ben hep dolapta tutuyorum sicak havalarda. Verecegim zaman yarım saat önceden çıkarıyorum ki buz gibi yemesin