Gözü Açık Uyuyor

suledoruk

İyi akşamlar bugün bir kaç defa farkettim kedim gözü açık uyuyor böyle bir şey yaşayan var mı ya çok garibime gitti ben gözünü gidip kapatıyorum o yine açıyor:(((

5 CEVAP

suledoruk

Ya korktum bende bi kaç defa böyle görünce :( normali yok valla teşekkür ederim

Xsevvaloztrk

Bizim kız da böyle uyuyor insanlar gibi farklı özellikleri oluyor hepsinin :)

Yuunuses

Kedilerin gün içerisinde farklı uyku formları olabiliyor,eğer sevdiğiniz zaman gözleri yumuluyor kapanıyorsa bu şekilde uyuması gayet doğal,ağır olmayan yüzeysel uykularda ve kediniz yaramazsa her an hazır ve nazır olmak için bu şekilde uyurlar :) Gayet doğal tedirgin olmalık bir durum değil kısacası...

suledoruk

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

elifozzdemiir

ruya goruyor olabilir :)