Kedimin Ateşi Olduğunu Nasıl Anlarım Arkadaşlar

kubra0035

Arkadaşlar şöyleki kedim keyifli bir sıkıntısı yok sadece bir kaç viral hastalık geçirdi iyi olmaya çalışıyoruz. Ama benim elime sanki normalden fazla sıcak geliyor gibi çok pimpirikliyim bıraksalar her şeye veterinere giderim ama bunun için gidersem gülecekler artık bana merak ediyorum böyle bir durumda nasıl anlarım ateşi olduğunu :)

6 CEVAP

yusufsaygin2

Burun bölgesinde aşırı bir kuruluk,
Kulak uçlarının çok soğuk veya çok sıcak olması,
Pati altlarının sıcak olması,
Ateşe bağlı soğuk yer arama,
Ateşe bağlı olarak iştahsızlık, halsizlik gibi belirtiler.

Gelyahron

Pati altına dokunun normalden fazla sıcak olursa ateşi vardır. Ayrıca ateşi olan kedi soğuk yer arar ve oturuşuda değişir zaten belki eder kendini

kubra0035

Gitmeyi düşünüyorum çünkü bende anlayamıyorum en güzeli orda ölçsünler :)

kubra0035

Tamamdır teşekkür ederim hepsine bakacağım şimdi :)

yusufsaygin2

En doğru sonuç için veteriner hekiminize başvurun ama :')

ozleeemklllc

benimki çok agresif kendine dokundurmaz yaş mamaya bile bakmamıştı su içmiyo koltuk altı patiler ve burun belli eder oyun oynamıyo saklanıyo ve sinirliyse olabilir