Kırık Var Mı

Sk03

6 aylık kedim biz uyurken balkondan dusmus 2 3 saat sonra fark ettik buldugumda cok kirliydi mecburen yikamak zorunda kaldık cok sinirlendi odul maması verdim sakinleşmesi için yedi şu uyuyor hic bir sey yemiyor ama su icti yurumesinde sikinti yok nolur yardim edin kirik oldugunu dusunmuyorum ama

10 CEVAP

eceleo

yorulmuş yıpranmış olabilir fakat mama yememesi devam ederse götürmekte fayda var

Ozge00

Veterinere götürün, ic kanama riskine karşı igne yapılması lazim. Dışarıdan bir sey görünmese de içsel bir şeyler olabilir. Hem muayene de edilmiş olur.

eceleo

kaçıncı kattan düştü acba

eceleo

bizim komşumuzun kediside 2•kattan düştü iç kanama olmuş ve pisiciğin bağırsakları ezilmiş ama şuan yaşıyor

eceleo

kusma oldumu

Sk03

  1. Kat

Ayseenur10

Veterinere götürmeniz lazım, Özge nin dediği gibi iç kanama iğnesi yapıyorlar. İç kanama geçirirde belirti vermesini beklerseniz geç kalırsınız. Ayrıca kediler camdan balkondan atlarlar ve sizin önlem almanız lazım. File yaptırın

Sk03

Kusma olmadi

Sk03

Genelde kedim 13den 6ya kadar uyur su anda uyuyor 6dan sonra bakacagim durumuna

eceleo

ben beklemeyin derim ciddi bir durum iç kanama umarım bir sorun yoktur