Kedi Anal Kese Yangısı

Tengu

kedimin anal kese yangısı olduğundan şüpheleniyorum. V şeklinde oturuyor bu aralar. daha önce yaşayan var mı? nasıl anlarım?
2 hafta sonra aşı için götürdüğümde göstereceğim ama şimdilik öyle bir şey varsa bile rahatsız görünmüyor o yüzden aşı zamanını bekleyeceğim. tek semptom V şeklinde oturması

5 CEVAP

Ozge00

Ağrılı dışkılama
Perianal kaşıntı
Kuyruğunu takip etme
Perianal akıntı ( apsenin patladığı durumlarda)
Belirtiler bunlar imiş. Bir de kizak hareketi yaparlar. V seklinde oturma tam bir sorun degil sanırım, bazen benimki de öyle oturuyor. Umarım sorun yoktur, geçmiş olsun

Baharp

Poposunda kötü bir koku oluyor bende de var ama tek tek belirti veremeyeceğim çok huzursuz oluyor ama en belirgin şey poposundaki koku bence. Bir de kuyruğunu kaldırarak poposunu falan dönüyor bana ama benimkine özgü mü bilmiyorum .d

Tengu

soruyu 3 kere göndermişim:'( kusura bakmayın

Tengu

çok teşekkür ederim diğer semptomlar çok şükür yok sadece v şeklinde oturması aklıma takıldı

Tengu

hayır koku alamadım ben. cevabınız için çok teşekkür ederim