Arkadaşlar Sokaktan Buldum Aldım Evime . Ne Cins Bu Kedimiz ?

akkaba

Bu kedimizi sokakta bulduk . Ve cinsini öğrenmek istiyorum

16 CEVAP

akkaba

İsteyen olursa sahiplendirebilirim arkadaşlar . Benim kedim var zaten buna bakamıcam :(

dollfacepersian

Tabi önce sahibi varsa bulmak lazım. Yani ben canımdan çok sevdiğim kedimi biri alıp sahiplense/sahiplendirse kahrolurdum. Sahibi varsa bu korkunç olur demek istediğim

Ayk

Persian bulduğunuz minnosun cinsi çok şanslısınız gerçekten :))

dollfacepersian

Persian Chinchilla. Kesinlikle sahibi vardır. Benin iran kedim evden kaçmıştı. Aramadığım yer kalmadı. Biri aldı diye aklım çıktı. Lütfen sahibini arayın önce.

dollfacepersian

Çok bakımsız görünmüyor. Yeni kaybolmuş büyük ihtimalle. Buraya ,havsev e ve diğer pet sitelerine ilan açmanızın yararı olacaktır. Kedinin ve nerede bulduğunuzun net bilgilerini verirseniz bende yardımcı olmak isterim

akkaba

İstanbul çapada şehremini anadolu lisesi var orada buldum . Bende yazıyım sağa sola

dollfacepersian

Persian bakımı zor ve hassas bir ırktır. Çok iyi bakılması gerekiyor. Yani öyle isteyene sahiplendirme yapmayın. Tekrar sokaklara dönmesin. Kedi kaç aylık civarı ve cinsiyeti ne?

akkaba

Araştırcam bende . 4 yaşındaymş ortalama . Veteriner öyle söyledi .

BENU

İRAN PERSİAN

Nayeli

Kıyamam :( kaybolmuş belli ki Yeni
Tertemiz tüyleri çünkü

dollfacepersian

Nayeli bence de kaybolmuş fakat ihtimal vermek istemiyorum ama atılmış da olabilir. Bunun gibi cins ve atılmış kedi ilanları görmüştüm. Umarım bu kedicikte onlardan biri değildir
Forum sahibine
Son olarak cinsiyetini söyleyebilir misiniz?

Nayeli

Dollfacepersian haklısın herşey olabilir ama can ya bu :(( kıyılır mı ki? Bakılamıyorsa,sahiplendirilebilinir.

Akkaba resimli ilan asabilirsin..1 hafta baksan? O esnada sahibi çıkmazsa sahiplendirebilirsin. Ama belirtirsin gerçek sahibi ortaya çıkarsa geri vermek şartıyla. Çünkü yani gerçekten kaybolduysa sahibi şu anda çok mutsuzdur

AdaMira

Persian Chinchilla ama sokakta bulduğunuza göre kaybolmuş olabilir sahibini aramalısınız

Shewky

Çok sevimli maşallah :)

Selin_and_Sans

Kaybolmusa benziyor sahibini bulursaniz onun icin iyi olur